Sezon narciarski 2019 już otwarty !

Sezon narciarski w Głęboczku już wystartował. Stoki zjazdowe na pobliskiej Kurzej Górze czekają na narciarzy. Na miłośników łyżew również czeka piękne, nowoczesne kryte lodowisko. Narciarzy i łyżwiarzy z Torunia, Bydgoszczy, Włocławka, Grudziądza i wszystkich okolicznych miast zapraszamy na białe szaleństwo w nasze strony. Zajazd przy kominku przygotował również specjalną ofertę dla miłośników sportów zimowych. Nastrojowy duży kominek na środku sali tworzy magiczny klimat tak bliski dla pasjonatów nart. Grzane wino, grzane piwo brodnickie, czekolada na gorąco oraz szeroki asortyment potraw lokalnych (w szczególności dania z ryb )zaspokoją apetyty zmęczonych białym szaleństwem gości.

Oferujemy również noclegi w klimatycznych, przytulnych i nastrojowych rodzinnych. pokojach. Całe zaplecze hotelowe przygotowane jest specjalnie dla narciarzy i łyżwiarzy.

Jak dojechać do Zajazdu przy kominku ?

Zajazd położony jest przy drodze krajowej nr 15 w kierunkach Olsztyn- Toruń, zaledwie 6 km od stacji narciarskiej, w malowniczej dolinie Drwęcy. Nasz Zajazd stanowi dogodną bazę wypadową dla turystów kochających kontakt z przyrodą jak i pasjonatów historii regionu.

Kilka słów o stoku narciarskim " Kurza Góra ":

 

 Stacja narciarska "Kurza Góra" oferuje najdłuższą trasę zjazdową w północnej Polsce (900 metrów), trzy trasy narciarskie o różnym stopniu trudności i łącznej długości 2,5 km. W ofercie są również szkółki narciarskie dla najmłodszych i park zimowego szaleństwa dla dzieci. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia i serwis narciarski.

 

 

 

Logo serwisu Suknielucyna.pl

   Wielki Głęboczek 19, 87-313 Brzozie
   603 584 144, 603 584 220

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2023