RESTAURACJA


Niepowtarzalny klimat Pojezierza Brodnickiego to nie tylko piękna przyroda. Dziesiątki jezior z przeplatającą jak wstęga rzeką Drwęcą tworzą magię tego regionu. Nasze pojezierze to również skarbnica tradycji kulinarnych. Świeże, zdrowe produkty i surowce są wyjątkową spiżarnią dla regionalnych kuchni. Płody rolne, leśne, miody, świeże jaja z małych gospodarstw, żurawiny, ryby i wiele, wiele innych produktów dają wyjątkowe możliwości dla inspiracji kuchennych i pomysłów kulinarnych. W naszym lokalu cenimy te walory i z przyjemnością zbudowaliśmy naszą kuchnię na tych wartościach. W dużej części oparliśmy nasz jadłospis na rybach z naszego pojezierza, ale nie tylko. Proponujemy naszym gościom szeroki wachlarz potraw opartych na regionalnych produktach. Ta koncepcja została zauważona przez znawców kuchni i włączono nasz Zajazd do sieci DZIEDZICTWA KULINARNEGO EUROPY. Także wystrój naszego lokalu był inspirowany walorami regionu. Ręcznie malowane ściany, stare sanie, elementy z drewna, oraz galeria zdjęć z Pojezierza Brodnickiego na siermiężnych ścianach no i oczywiście wielki kominek na środku Zajazdu budują wyjątkowy nastrój restauracji.

Ofertujemy również naszym gościom

Naturalne Piwa Brodnickie

Według starej receptury i tylko z naturalnych składników. Cztery gatunki piwa: Zamkowe, Ratuszowe, Pszeniczne i Miodowe. Swoją różnorodnością zadowolą gusta naszych gości. Jesteśmy właścicielami tych znakomitych trunków i sprzedajemy je tylko w naszej restauracji i oberży.


Przysłowiową "wisienką na torcie" naszej oferty są ryby wędzone: jesiotry, sumy, węgorze, łososie, liny i pstrągi. W tej kategorii króluje u nas jesiotr po brodnicku z Europejskim Certyfikatem Dziedzictwa Kulinarnego

Serdecznie zapraszamy i życzymy smacznego!


MENU

Logo serwisu Suknielucyna.pl

   Wielki Głęboczek 19, 87-313 Brzozie
   603 584 144, 603 584 220

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2024