Zajazd Przy Kominku - Restauracja

Wiejski charakter zajazdu z prostym rustykalnym wystrojem oraz zewnętrznym naturalnym stylem wtopionym w krajobraz Doliny Drwęcy, swoim wyglądem zaprasza Gości na potrawy ze starych, wytrawnych, domowych receptur

W menu znajduje się:

  • Ponad 70 wyjątkowych potraw z mięs, drobiu, ryb oraz dań jarskich
  • Desery
  • Koktajle alkoholowe, napoje i kawy (również smakowe) oraz bardzo bogata piwniczka win i alkoholi nieco mocniejszych

Wszystkie potrawy przyrządzane są według tradycyjnych metod, bez nowoczesnych piecy indukcyjnych, kuchenek mikrofalowych itp. W naszej kuchni królują stare, tradycyjne patelnie i małe rondelki.

Wszystkie zupy są gotowane z naturalnych składników - bez instantów, a na przykład placki ziemniaczane lub szare kluski z serem są robione od podstaw dopiero po złożeniu zamówienia przez naszych Gości. Mimo, że czasem trzeba poczekać 20 minut to zdecydowanie warto.

Mięsa, jaja oraz inne świeże surowce, z których przygotowujemy potrawy pochodzą tylko z pobliskich okolic, które należą do najczystszych regionów Polski i są określane mianem „Zielonych Płuc Polski”.

W sezonie letnim naszym Gościom oferujemy potrawy z grilla na świeżym powietrzu – pod chmurką lub pod naturalną strzechą. Żeberka, karczek, świeżonka itp. okraszone smażonymi ziemniaczkami z boczkiem i cebulką niosą niepowtarzalny zapach. Wszystko to przy wspaniałym widoku na malowniczą Dolinę Drwęcy. Dzieci w tym czasie bawią się na placu zabaw więc można w rodzinnej atmosferze delektować się smakiem, widokiem i spokojem.

Dla tych, którzy się spieszą mamy drugi grill - tuż przy drodze – gdzie można szybko i równie smacznie zjeść potrawy prosto z rusztu.

Serdecznie zapraszamy amatorów spływów kajakowych Drwęcą. Dla kajakarzy oraz pozostałych Gości naszego pola namiotowego mamy specjalnie przygotowane miejsca, w ogródkach grillowych gdzie można odpocząć i posilić się nie będąc skrępowanym strojem turystycznym czy kąpielowym.

Wieczorami w każdy piątek i sobotę zapraszamy na wieczorki taneczne. Charakter tych wieczorków zbliżony jest do dawnych, niezapomnianych dancingów. Prowadzone przez przesympatycznego DJ czującego prawdziwą muzyką taneczną od hitów lat 60-tych po najnowsze melodyjno-taneczne przeboje.


Zajazd Przy Kominku. Restauracja i noclegi. Wielki Głęboczek 19 (niedaleko miasta Brodnica)